اتوبار در مولوی, باربری در مولوی

اتوبار مولوی, باربری مولوی  ,اتوبار مولوی, باربری مولوی  , ,با 30 در صد تخفیف 88107816 ,اتوبار محدوده مولوی, باربری محدوده مولوی, اتوبار منطقه مولوی, باربری منطقه مولوی,اتوبار, باربری,حمل بار شرکت,حمل بار ادارات,حمل بار شرکت در مولوی,حمل بار ادارات در مولوی,حمل بار با نرخ اتحادیه ,اثاث کشی در مولوی,اسباب کشی در مولوی,اسباب کشی منزل,اثاث کشی منزل,حمل و نقل , اسباب کشی منزل در مولوی,

نرخ اتوبار اثاث منزل و یا قیمت حمل اثاثیه منزل جزء موارد ضروری به حساب می آید که باید به آن توجه کنید. این روزها شرکت های اتوبار مختلفی با برآورد هزینه اولیه و هزینه ای که پس از اسباب کشی اعلام می کنند باث شده اند مشتریان زیادی اعتماد و اطمینان خود را نسبت به شرکت های اتوبار از دست بدهند و تمایلی برای همکاری با ما نداشته باشند.

طی سالیان سال فعالیت اتوبار و اتوبار ایران زمین در زمینه ارائه خدمات اتوبار به شما عزیزان اعتماد و اطمینان ، شما باعث افتخار ما بوده است و در همه زمینه ها سعی کردیم با صداقت و تعهد کامل با شما همکاری کنیم.و ضمانت پرداخت وجه در صورت عدم رضایت تضمین می کنیم

از این رو همه تلاش خود را کرده ایم که با کارشناسی صحیح مناسب ترین هزینه اسباب کشی در تهران و حمل بین شهری را برای شما عزیزان برآورد کنیم شما می توانید برای کسب اطلاعات کامل و دقیق با همکاران ما در واحد پشتیبانی تماس 09190914710 حاصل فرمایید و از نرخ حمل اثاثیه منزل مطلع شوید.

باربری

اسباب کشی و اشتباهات رایج؛ نکاتی که نباید حین اسباب کشی انجام دهید
یک اسباب کشی آسان و بدون دغدغه نیاز به برنامه ریزی و اجرای صحیح آن دارد. در کنار کارهایی که میبایست انجام دهید، برخی کارها و تصورات اشتباه در مورد جابه جایی لوازم منزل وجود دارد که شما باید از آن ها اجتناب کنید تا یک اسباب کشی آسان را تجربه کنید. حال این سوال پیش می آید که این کارها کدامند؟
1-اسباب کشی توسط خودتان

شاید شما فکر کنید که برای جابه جایی لوازم منزل خود نیازی به شرکت های باربری و اتوبار ندارید و خودتان می توانید این کار را انجام دهید یا تصور می کنید که اثاث کشی توسط خودتان ارزان تر تمام می شود. این که شما بخواهید خودتان اثاثیه منزلتان را به خانه جدید جابه جا کنید یا به شرکت های باربری و اتوبار بسپارید تصمیم خودتان است ولی با تجارب قبلی، هزینه های اسباب کشی توسط خودتان و یا به وسیله اتوبارها تفاوت زیادی ندارد و شما میبایست هزینه کرایه ماشین، کارگر(غیر تخصصی) و …. را بدهید. حتی ممکن است به دلیل اشتباه در براورد قیمت، هزینه بیشتری را نیز پرداخت کنید. یک شرکت باربری و اتوبار خوب به شما بهترین مشاوره را در این زمینه میدهد تا با معقول ترین هزینه آن را انجام دهید.

همچنین شما هنگام حمل وسایل، به خصوص لوازم سنگین توان و تجربه کافی ندارید و ممکن است صدمات جبران ناپذیری به سلامت خود وارد کنید. به دلیل عدم مهارت شما در حمل اثاثیه منزل، ممکن است حین جابه جایی لوازم منزل شما آسیب ببیند و قطعا شما این را نمیخواهید. پس یک شرکت باربری و اتوبار مطمئن پیدا کنید و یک اسباب کشی آسان را تجربه کنید.
2- سهل انگاری در انتخاب شرکت باربری و اتوبار

حال که تصمیم به سپردن اثاث کشی خود به اتوبار باربری و اتوبار گرفته اید، باید از میان شرکت های متعدد حمل بار که تعداد آن ها کم هم نیست یکی را انتخاب کنید. شما میبایست در انتخاب اتوبار مد نظرتان دقت زیادی کنید و معیارهایی را که در زیر به آن ها اشاره میکنیم را در نظر بگیرید.

گستردگی ارائه خدمات اتوبار

یک شرکت باربری و اتوبار تهران، میبایست در تمام نقاط شهر آماده ارائه خدمات به مشتریان خود باشد. همچنین دارای تعداد کافی راننده، کارگر، انواع ماشین های باربری و اتوبار (وانت، نیسان و خاور) باشد. همچنین صفر تا صد خدمات اسباب کشی از جمله حمل بار، جابه جایی، بسته بندی اثاثیه منزل و چیدمان را انجام دهد.اتوبار و باربری

دارا بودن مجوز:

یکی از نکاتی که حتما به آن باید توجه داشته باشید این است که اتوبار باربری و اتوبار باید دارای مجوز از مراجع مربوطه باشد. قبل از انتخاب باربری و اتوبار مورد نظر خود بررسی کنید که آیا مجوز دارد یا نه؟

قیمت مناسب اتوبار چیست؟

یکی از مهم ترین معیارها قیمت و هزینه باربری و اتوبار میباشد. قیمت ها باید با کیفیت خدمات تناسب داشته باشند(این نکته را توجه داشته باشد که همیشه پایین بودن قیمت به نفع شما نیست). در انتهای مطلب اشاره کامل تری به این موضوع شده است.

پرسنل مجرب و کارآزموده اتوبار چطور باید باشد؟

داشتن نیروهای با تجربه، نیرومند و ماهر در زمینه حمل بار و جابه جایی لوازم منزل یکی دیگر از معیارهای انتخاب یک شرکت حمل بار مناسب میباشد. کارگران میبایست دارای آمادگی جسمی بالایی باشند و در حمل و جابه جایی اثاثیه منزل تبحر داشته باشند.

اتوبار چه برخورد مناسب با مشتری داشته باشد؟

پاسخگو بودن و رعایت ادب و احترام به مشتریان از دیگر ویژگی های اتوبار خوب میباشد. یک اتوبار معتبر همواره باید در جهت رضایت به مشتریان خود و ارائه بهتر خدمات باربری و اتوبار گام بردارد.

مطلب پیشنهادی: بهترین باربری و اتوبار تهران را چگونه تشخیص دهیم؟
3- اسباب کشی در آخر هفته

اسباب کشی در وسط هفته

در روزهای آخر هفته به دلیل اینکه زمان آزاد بیشتری که وجود دارد، به نظر زمان مناسبی برای جابه جایی اثاثیه منزل میباشد. به همین دلیل حجم کار شرکت های باربری و اتوبار در این ایام بالاست و ممکن است ماشین و کارگر کافی نداشته باشند. یا ممکن است در این ایام قیمت خدمات خود را افزایش دهند. بنابراین اگر برایتان مقدور هست اسباب کشی را در وسط هفته انجام دهید. همچنین برخی از این شرکت ها در اواسط هفته تخفیفاتی را برای مشتریان خود در نظر میگیرند.
4-عدم بسته بندی اثاثیه منزل

عذم-بسته-بندی در اسباب کشی

بسته بندی اثاثیه منزل مهم ترین مرحله اسباب کشی میباشد. این کار باعث سرعت در انجام کار و همچنین ایمنی در هنگام حمل اسباب منزل شما میشود. هیچ گاه لوازم منزل خود را بدون بسته بندی جابه جا نکنید.
5- استفاده از لوازم بسته بندی غیر استاندارد

عذم-بسته-بندی در اسباب کشی

بسته بندی اثاثیه منزل تجهیزات مخصوص به خود را دارد. استفاده از وسایل مشابه و بی کیفیت به منظور کاهش هزینه های بسته بندی، ممکن است هزینه های بیشتری به شما با آسیب رسیدن به اثاثیه منزلتان تحمیل کند. این وسایل دارای جنس و کیفیتی مخصوصی میباشند که به منظور جابه جایی ایمن اثاثیه منزل طراحی شده اند.
6- عدم نامگذاری کارتن های بسته بندی

زمانی که شما اثاثیه خود را در داخل کارتن های مخصوص بسته بندی قرار دادید، هر کارتن را با علامت یا نوشته ای از دیگر کارتن ها متمایز کنید. عدم نامگذاری کارتن ها سبب بی نظمی و کندی چیدمان منزل شما میشود. زمانی که شما کارتن ها را علامت گذاری میکنید، هنگام چیدمان میتوانید به آسانی آنها را بیابید و لوازم منزل خود را بچینید.حمل بار
7-تحویل اشیا قیمتی خود به پرسنل باربری و اتوبار

عدم تحویل اشیا قیمتی به شرکت باربری و اتوبار

هیچ گاه اشیا قیمتی خود را به پرسنل باربری و اتوبار نسپارید چرا که ممکن است حین جابه جایی و در شلوغی گم شود. آن ها را نزد خود در جای امنی نگه داری کنید و یا به افراد مورد اعتماد خود امانت دهید.
8- عدم محاسبه هزینه های اسباب کشی

شما میبایست هنگام سفارش حمل بار و اسباب کشی از میزان هزینه های خود با خبر شوید. از شرکت مورد نظرتان خواهید تا به شما مقدار دقیق هزینه حمل بار و اسباب کشی شما را محاسبه کند.

تخمین هزینه های اسباب کشی ارزان

عدم محاسبه هزینه ها مشکلاتی را برای شما هنگام تسویه حساب با این شرکت ها پدید می آورد. این شرکت ها معمولا چهار عامل را برای محاسبه هزینه های باربری و اتوبار در نظر میگیرند.

تعداد کارگر اسباب کشی
تعدا طبقات
نوع ماشین باربری و اتوبار درخواستی
نوع لوازم بسته بندی

شما با اجتناب از موارد فوق میتوانید تجربه یک اثاث کشی آسان را داشته باشید. فراموش نکنید که رعایت نکات فوق در نهایت به نفع شماست. امیدواریم این مقاله باعث سهولت درحمل اثاثیه شما شود.

- ارائه‌ی بسته‌های مخصوص حمل رختخواب، کارتن حمل لباس، کارتن‌های حجیم و محکم جهت بسته‌بندی وسایل و بسته‌های مخصوص کم‌کردن حجم لباس

- ارائه‌ی خدمات حرفه‌ای بسته‌بندی به سبک کشورهای اروپایی با استرج رپ، بابل رپ و کارتن‌های حجیم و محکم بصورت 100% تضمینی

- بیمه‌ی کالا و اثاث منزل

- ارائه‌ی سرویس‌های مناسب جهت اسباب‌کشی ادارات ، اثاث‌کشی منازل و جابجایی کالا بصورت تجاری

- ارائه‌ی مشاوره جهت انتخاب مناسبترین سرویس و اندازه ماشین کامیون و نیسان و

- جابجایی کالا بصورت صادراتی ، وارداتی و ترانزیت کالا

- ارائه‌ی کادری حرفه‌ای از کارگران خانم و آقا جهت خدمات بسته‌بندی و جابجایی بار

- ارائه‌ی خدمات باربری و اتوبار  حمل اثاث به طبقات بالای برج ها از طریق راه پله  بصورت شبانه‌روزی و 24 ساعته

اتوبار ایران زمین در تمام مناطق تهران فعالیت می نمایید و پیشرو در حمل اثاث منزل و حمل اثاث ادارات می باشد

و در سال جدید با تخفیف ویژه و ناوگان جدید خدمت رسانی می نمایید

این اتوبار به تمام نقاط ایران و تمام مناطق تهران سرویس دهی عالی دارد و در کمترین مدت ممکن در محل شما حاضر میشود.

با تماس شما گروه اتوبار با مجهزترین ناوگان خدمت شما خواهند رسید و بدون اتلاف وقت اثاث منزل شما را به راحتی و بدون استرس و نگرانی جا به جا خواهند کرد.


2/28/2021 7:36:48 PM::: Published Date
شعبه های اتوبار
اتوبار پانزده خرداد, باربری پانزده خرداد
اتوبار هفت تیر, باربری هفت تیر
اتوبار هفت حوض, باربری هفت حوض
اتوبار عباس آباد - اندیشه, باربری عباس آباد - اندیشه
اتوبار امامزاده عبدالله, باربری امامزاده عبدالله
درباره ما
اتوبار افریقا, باربری افریقا
اتوبار اقدسیه, باربری اقدسیه
اتوبار آجودانیه, باربری آجودانیه
اتوبار برق آلستوم, باربر یرق آلستوم
اتوبار امیرآباد, باربری امیرآباد
اتوبار اندرزگو, باربری اندرزگو
اتوبار ارامنه (شمالی و جنوبی), باربری ارامنه (شمالی و جنوبی)
اتوبار آرژانتین, باربری آرژانتین
اتوبار ارتش, باربری ارتش
اتوبار آریاشهر, باربری آریاشهر
اتوبار اشرفی اصفهانی, باربریاشرفی اصفهانی
اتوبار سرآسیاب مهرآباد, باربری سرآسیاب مهرآباد
اتوبار مالک اشتر, باربری مالک اشتر
اتوبار آزادی, باربری آزادی
اتوبار آذربایجان
اتوبار بهار, باربری بهار
اتوبار بهارستان, باربری بهارستان
اتوبار بام تهران, باربری بام تهران
اتوبار بهجت آباد, باربری بهجت آباد
اتوبار بریانک, باربری بریانک
اتوبار بهشتی, باربری بهشتی
اتوبار چیذر, باربری چیذر
تماس با ما
اتوبار دانشگاه تهران, باربری دانشگاه تهران
اتوبار درکه, باربری درکه
اتوبار دربند, باربری دربند
اتوبار دردشت, باربری دردشت
اتوبار دروازه شمیران, باربری دروازه شمیران
اتوبار شهید دستغیب, باربری شهید دستغیب
اتوبار دهکده, باربری دهکده
اتوبار دروس, باربری دروس
اتوبار دیباجی, باربری دیباجی
اتوبار دولت, باربری دولت
اتوبار اجاره دار (خواجه نظام شرقی و غربی), باربری اجاره دار (خواجه نظام شرقی و غربی)
اتوبار شهرک اکباتان, باربری شهرک اکباتان
اتوبار اختیاریه
اتوبار الهیه (فرشته), باربری الهیه (فرشته)
اتوبار اسکندری
اتوبار اوین, باربری اوین
اتوبار فدک, باربری فدک
سئوالات متداول
اتوبار فرحزاد, باربری فرحزاد
اتوبار فرمانیه, باربری فرمانیه
اتوبار فاطمی, باربری فاطمی
اتوبار فتح - صنعتی (جاده قدیم کرج), باربری فتح - صنعتی (جاده قدیم کرج)
اتوبار فلسطین
اتوبار باغ فردوس, باربری باغ فردوس
اتوبار بلوار فردوس, باربری بلوار فردوس
اتوبار فردوسی, باربری فردوسی
اتوبار باغ فیض, باربری باغ فیض
اتوبار فرودگاه ب, باربری فرودگاه
اتوبار امامزاده قاسم, باربری امامزاده قاسم
اتوبار قصر, باربری قصر
اتوبار قزوین, باربری قزوین
اتوبار قیطریه, باربری قیطریه,
اتوبار گیشا , باربری گیشا
اتوبار قلهک, باربری قلهک
اتوبار حکیمیه, باربری حکیمیه
اتوبار هاشمی, باربری هاشمی
اتوبار دکتر هوشیار, باربری دکتر هوشیار
اتوبار ایرانشهر, باربری ایرانشهر
اتوبار جی - شبیری, باربری جی - شبیری
اتوبار جماران, باربری جماران
اتوبار جنت - رفتگر, باربری جنت - رفتگر
اتوبار جنت آباد, باربری جنت آباد
اتوبار جیحون, باربری جیحون
اتوبار جردن - ولیعصر, باربری جردن - ولیعصر
اتوبار خواجه نصیر - حقوقی, باربری خواجه نصیر - حقوقی
اتوبار کامرانیه, باربری کامرانیه,
اتوبار کارون , باربری کارون
اتوبار آیت الله کاشانی, باربری آیت الله کاشانی
اتوبار کرمان, باربری کرمان
اتوبار خاقانی , باربری خاقانی
اتوبار شهرک غرب (قدس), باربری شهرک غرب (قدس)
اتوبار خرمشهر
اتوبار پارک لاله, باربری پارک لاله
اتوبار پارک لاله
اتوبار لشکر , باربری لشکر
اتوبار مدائن , باربری مدائن
اتوبار شهرک محلاتی, باربری شهرک محلاتی,
اتوبار محمودیه, باربری محمودیه,
اتوبار شمس آباد - مجیدیه , باربری شمس آباد - مجیدیه
اتوبار دبستان - مجیدیه, باربری دبستان - مجیدیه
اتوبار مجیدیه , باربری مجیدیه
اتوبار مرزداران , باربری مرزداران
اتوبار کمیل, باربری کمیل
اتوبار مینی سیتی, باربری مینی سیتی
اتوبار میرداماد, باربری میرداماد
اتوبار استاد معین, باربری استاد معین
اتوبار شهرک مخابرات, باربری شهرک مخابرات
اتوبار مولوی, باربری مولوی
اتوبار منیریه
اتوبار مطهری, باربری مطهری
اتوبار مطهری, باربری مطهری
اتوبار نبرد, باربری نبرد
اتوبار شهرک نفت, باربری شهرک نفت,
اتوبار نارمک , باربری نارمک
اتوبار نیاوران, باربری نیاوران,
اتوبار, باربری
پایانه ,پایانه حمل بار,
اتوبار پامنار, باربری پامنار
اتوبار پارک وی, باربری پارک وی
اتوبار بلوار پروین, باربری بلوار پروین
اتوبار پاسداران, باربری پاسداران
اتوبار پونک, باربری پونک
اتوبار پاسداران, باربری پاسداران,
اتوبار ری, باربری ری
اتوبار رودکی (سرسبیل شمالی و جنوبی ), باربری رودکی
اتوبار باغ صبا - سهروردی, باربری باغ صبا - سهروردی
اتوبار سبلان, باربری سبلان
اتوبار سعادت آباد, باربری سعادت آباد
اتوبار صادقیه, باربری صادقیه
اتوبار نواب صفوی, باربری نواب صفوی
اتوبار سراج, باربری سراج
خدمات اتوبار ابران زمین
اتوبار شمشیری, باربری شمشیری
اتوبار شهرآرا (پاتریس), باربری شهرآرا (پاتریس)
اتوبار شهرستان, باربری شهرستان
اتوبار شمرون, باربری شمرون
اتوبار شیخ بهایی, باربری شیخ بهایی
اتوبار شمیران نو, باربری شمیران نو
اتوبار شیمیرانات, باربری شیمیرانات
اتوبار سوهانک, باربری سوهانک,
اتوبار سهروردی, باربری سهروردی
اتوبار , باربری
اتوبار تسلیحات, باربری تسلیحات
اتوبار تهران, باربری تهران tehran
اتوبار تهران, باربری تهران
اتوبار تهرانپارس, باربری تهرانپارس
اتوبار تهرانپارس, باربری تهرانپارس
اتوبار تهران ویلا, باربری تهران ویلا
اتوبار سلیمانی - تیموری, باربری سلیمانی - تیموری
اتوبار ستارخان (توحید – شادمهر), باربری ستارخان (توحید – شادمهر)
اتوبار یوسف آباد, باربری یوسف آباد
اتوبار وحیدیه, باربری وحیدیه
اتوبار ولیعصر, باربری ولیعصر
اتوبار ونک, باربری ونک
اتوبار ولنجک, باربری ولنجک,
اتوبار ظفر, باربری ظفر
اتوبار زعفرانیه, باربری زعفرانیه,
اتوبار زنجان , باربری زنجان
اتوبار زرکش, باربری زرکش